Paspirtukas Triukinis Flyby Air Black

Paspirtukas Triukinis Flyby Air Black

  • Gamintojas: Flyby
  • Prekės kodas: 8110 BK
  • Prieinamumas: 37
  • Ratų dydis 110mm:
  • Svoris 3,800 kg:
  • Ūgis 135-170 cm:
  • 130.00€

Prekės aprašymas


Paspirtukas Triukinis Flyby Air Black
 Aukštas „T“ formos plieninis vairas su minkštais ir patogiais griebtuvais (rankenomis). Vairo aukštis puikiai tinka 135 cm - 170 cm ūgiui. 4 varžtų vairo spaustukas suteikia tvirtumo konstrukcijai, tuo pačiu sumažinant vairo lūžinėjimus, palyginti su 2 varžtų paspirtukais. 110 mm dydžio ratai su aliuminio ratlankiais ir ABEC-9 guoliais suteiks nuostabų riedėjimą ir komfortą, judėdami ne tik po redlienčių parką, bet ir po miestą. Patogi platforma padės raideriui balansuoti ir išmokti pirmųjų gudrybių! Šis paspirtuko modelis idealus pradedantiesiems ir paspirtukininkams, ieškantiems naujo, kokybiškesnio paspirtuko už ankstesnįjį. Aliuminio platforma, patvarus plieninis vairas, lankstus stabdis, minkštos gumos ratai, minkštos rankenos ir matinė spalva - visa tai viename paspirtuke! Integruota IHC sistema leidžia lengvai pasukti platformą ir vairą, o tai padeda atliekant triukus. Triukiniai paspirtukai  lavina reakciją, gerina fizinę formą ir  vikrumą Triukiniai aspirtukai nesusilanksto, nesireguliuoja paspirtukų aukštis, nėra jokių priedų kaip žibintai, skambučiai ir panašiai.

  

TECHNINIAI DUOMENYS


Paspirtuko ratų dydis


110 mm

Strypo ilgis


580 mm

Strypo plotis


590 mm

Platformos dydis


108 x 500 mm

Guoliai


ABEC-9

Stabdžių tipas


Kojinis

Rankenos


Guminės

Svoris


3,800 kg

Rekomenduojamas ūgis


135-170 cm

Tinkamas sportininko svoris


iki 100 kgBūtina naudoti saugos priemones. Nenaudoti eismo vietose. Naudoti atsargiai, nes būtini įgūdžiai, siekiant išvengti kritimų arba susidūrimų, kurių metu susižeistų naudotojas arba šalia esantys žmonės. Važiuodami ir darydami triukus su šiuo paspirtuku būtinai dėvėkite šalmą, kelių, alkūnių ir rankų apsaugas!
Prekė atitinka visus kokybės reikalavimus keliamus Europos sąjungos valstybėse. Spalvos ir formos gali skirtis nuo tų, kurios parodytos iliustracijose. Neišmeskite įpakavimo, nes ant jo yra parašyta svarbi informacija.  Produktas pažymėtas CE ženklu. Apie šį ženklinimą daugiau informacijos yra čia - CE

Importuotojas - UAB Salasta