Laikinai Nėra Riedlentė Area Passion Complete Back Blue

Riedlentė Area Passion Complete Back Blue

  • Gamintojas: Area
  • Prekės kodas: 8354
  • Prieinamumas: Laikinai Nėra
  • 46.00€

Prekės aprašymas


Riedlentė Area Passion Complete Back Blue
Tai klasikinio tipo Area Pasion Complete riedlentė pagaminta iš 7 sluoksnių klijuoto klevo. Reidlentės komplektacijoje 54x38mm Areja ratukai su ABEC-3 guoliais. Area riedlentės tinka tiek profesionalams tiek pradedantiems riedlentininkams. Area didelį dėmesį skyrė dizainui. Turime didelį pasirinkimą dizaino, todėl retai kur sutiksite riedlentininką su tokio pat dizaino riedlente. Būkite individualūs, rinkitės kokybiškas išskirtinio dizaino riedlentes, dar pridėkite ir savo meninių sugebėjimų. Tada turėsite tikrai išskirtinę riedlentę.  

TECHNINIAI DUOMENYS


Denio ilgis


803 mm

Denio plotis


200 mm

Denio medžiaga


7 sluoksnių klevas

Važiuoklės tipas


Top mount

Važiuoklė


Area 127 mm

Įvorės


88A

Svoris


2,900 kg

Guolių rūšis


ABEC-3

Ratų skersmuo


54 x 38 mm


Būtina naudoti šalmą ir rekomenduojame kelių, alkūnių bei rankų apsaugas. Nevažiuoti važiuojamąja kelio dalimi skirtai automobiliams. Šaligatviuose, ten kur yra pėsčiųjų, nevažiuoti daug greičiau nei eina žmonės. Naudoti atsargiai, nes būtini įgūdžiai, siekiant išvengti kritimų arba susidūrimų, kurių metu susižeistų naudotojas arba šalia esantys žmonės. Rekomenduojame važinėti skite parkuose.

Prekė atitinka visus kokybės reikalavimus keliamus Europos sąjungos valstybėse. Spalvos ir formos gali skirtis nuo tų, kurios parodytos iliustracijose. Neišmeskite įpakavimo, nes ant jo yra parašyta svarbi informacija.  Produktas pažymėtas CE ženklu. Apie šį ženklinimą daugiau informacijos yra čia - CE

Importuotojas - UAB Salasta