Paspirtukas Rideoo 200 City Turguise

Paspirtukas Rideoo 200 City Turguise

  • Gamintojas: Rideoo
  • Prekės kodas: 8200 TR
  • Prieinamumas: 11
  • Ratų dydis 200mm:
  • Svoris 6,100 kg:
  • Ūgis 160 cm + :
  • 155.00€

Prekės aprašymas

Paspirtukas Rideoo 200 City TurguisePaspirtuko 200 mm ratai , palyginti su šios kategorijos alternatyvomis, važiavimą padaro dar patogesnį. Sidabrinė šio paspirtuko spava jį padaro ekspresyvesniu. Paspirtukas skirtas suaugusiems ir atlaiko 100 kilogramų apkrovą Šîs modelis turi unikalią lankstymo sistema su minimaliais poslinkiais. Nejausite jokio rėmo klibėjimo. Ratuose naudojama dvigubo guolio sistema (2 rėme ir du rate). Paspirtukas labai stabilus, nors ir yra lengvai sulankstomas. Rėmas pagamintas iš aviacinio aliuminio, tuo pačiu suteikiant lengvumo ir tvirtumo, o ratai pagaminti iš poliuretano, užtikrinantys sklandų važiavimą po miestą. Pasispirkite ir važiuokite!

  

TECHNINIAI DUOMENYS


Ratų dydis


200mm

Paspirtuko aukštis


reguliuojamas

Amortizacija


priekyje

Stabdžių tipas


Kojinis

Guoliai


ABEC-9

Rankenos


Guminės

Svoris


6,100 kg

Rekomenduojamas amžius


nuo 18 m

Rekomenduojamas ūgis


160 cm +

Tinkama apkrova


iki 100 kgBūtina naudoti šalmą ir rekomenduojame kelių, alkūnių bei rankų apsaugas. Nevažiuoti važiuojamąja kelio dalimi skirtai automobiliams. Šaligatviuose, ten kur yra pėsčiųjų, nevažiuoti daug greičiau nei eina žmonės. Naudoti atsargiai, nes būtini įgūdžiai, siekiant išvengti kritimų arba susidūrimų, kurių metu susižeistų naudotojas arba šalia esantys žmonės.

Prekė atitinka visus kokybės reikalavimus keliamus Europos sąjungos valstybėse. Spalvos ir formos gali skirtis nuo tų, kurios parodytos iliustracijose. Neišmeskite įpakavimo, nes ant jo yra parašyta svarbi informacija.  Produktas pažymėtas CE ženklu. Apie šį ženklinimą daugiau informacijos yra čia - CE

Importuotojas - UAB Salasta