Paspirtukas triukinis Flyby Lite Black

Paspirtukas triukinis Flyby Lite Black

  • Gamintojas: Flyby
  • Prekės kodas: 8112 BK
  • Prieinamumas: 43
  • Ratų dydis 100mm:
  • Svoris 3,600 kg:
  • Ūgis 145-160 cm:
  • 90.00€

Prekės aprašymas

Paspirtukas Triukinis Flyby Lite Black
 Aukštas „Y“ formos plieninis vairas su minkštomis ir patogiomis rankenomis Vairo aukštis puikiai tinka 145 cm - 160 cm ūgiui. 100 mm dydžio guminiai ratai su aliuminio ratlankiais ir ABEC-9 guoliais suteiks nuostabų riedėjimą ir komfortą, Šîs triukinis paspirtukas Flyby Lite tinka važinėti ne tik po redlienčių parką, bet ir po miestą. Patogi platforma padės balansuoti ir išmokti pirmųjų gudrybių! Šis paspirtuko modelis idealus pradedantiesiems paspirtukininkams. Minkštos gumos ratai, minkštos rankenos ir matinė spalva - visa tai viename paspirtuke! Integruota IHC sistema leidžia lengvai pasukti platformą ir vairą, o tai padeda atliekant triukus. Triukiniai paspirtukai nesusilanksto, nesireguliuoja paspirtukų aukštis, nėra jokių priedų kaip žibintai, skambučiai ir panašiai.

  

TECHNINIAI DUOMENYS


Paspirtuko ratų dydis


100 mm

Strypo ilgis


580 mm

Strypo plotis


500 mm

Platformos dydis


115 x 490 mm

Guoliai


ABEC-9

Stabdžių tipas


Kojinis

Rankenos


Guminės

Svoris


3,600 kg

Rekomenduojamas ūgis


145-160 cm

Tinkamas sportininko svoris


iki 100 kgBūtina naudoti saugos priemones. Nenaudoti eismo vietose. Naudoti atsargiai, nes būtini įgūdžiai, siekiant išvengti kritimų arba susidūrimų, kurių metu susižeistų naudotojas arba šalia esantys žmonės. Važiuodami ir darydami triukus su šiuo paspirtuku būtinai dėvėkite šalmą, kelių, alkūnių ir rankų apsaugas!
Prekė atitinka visus kokybės reikalavimus keliamus Europos sąjungos valstybėse. Spalvos ir formos gali skirtis nuo tų, kurios parodytos iliustracijose. Neišmeskite įpakavimo, nes ant jo yra parašyta svarbi informacija.  Produktas pažymėtas CE ženklu. Apie šį ženklinimą daugiau informacijos yra čia - CE

Importuotojas - UAB Salasta