Paspirtukas Triukinis Flyby PRO Street Complete Silver M

Paspirtukas Triukinis Flyby PRO Street Complete Silver M

  • Gamintojas: Flyby
  • Prekės kodas: 8121 SI
  • Prieinamumas: 2
  • Ratų dydis 120mm:
  • Svoris 4,400 kg:
  • Ūgis 170 cm +:
  • 200.00€

Prekės aprašymas


Paspirtukas Triukinis Flyby Pro Street Complete Silver M
 šio sidabrinio Paspirtuko Flyby PRO Street Complete konstrukcija yra storesnė, o tai pailgina dalių susidėvėjimo laiką. Platformos forma yra stačiakampė su pastiprinimu gale ir įmontuotais kaisčiais, kuriuos susidėvėjus, esant poreikiui, galima keisti. Vietoje stabdžio – purvasaugis. Akrobatinis paspirtukas Flyby PRO Street turi didelius 120 mm ratus kurie lengviau sugeria nelygumus važiuojant keliu, patvariausią vairo sistemą – 4 varžtų SCS su plieniniu 4130 chromuotu vairu ir minkštomis rankenomis maloniam važiavimui, tvirta CNC šakė. Šis modelis siūlomas 2 dydžių – M ir L.

  

TECHNINIAI DUOMENYS


Paspirtuko ratų dydis


120 mm

Strypo ilgis


660 mm

Strypo plotis


580 mm

Platformos dydis


140 x 530 mm

Guoliai


ABEC-9

Šakės sistema


SCS

Rankenos


Guminės

Svoris


4,400 kg

Rekomenduojamas ūgis


nuo 170 cm

Tinkamas sportininko svoris


iki 100 kgBūtina naudoti saugos priemones. Nenaudoti eismo vietose. Naudoti atsargiai, nes būtini įgūdžiai, siekiant išvengti kritimų arba susidūrimų, kurių metu susižeistų naudotojas arba šalia esantys žmonės. Važiuodami ir darydami triukus su šiuo paspirtuku būtinai dėvėkite šalmą, kelių, alkūnių ir rankų apsaugas!
Prekė atitinka visus kokybės reikalavimus keliamus Europos sąjungos valstybėse. Spalvos ir formos gali skirtis nuo tų, kurios parodytos iliustracijose. Neišmeskite įpakavimo, nes ant jo yra parašyta svarbi informacija.  Produktas pažymėtas CE ženklu. Apie šį ženklinimą daugiau informacijos yra čia - CE

Importuotojas - UAB Salasta